Sepet
Hesabım  
05362364745
info@tunaelektronik.net
Gizlilik ve Güvenlik
Kategoriler


    Üyelerimizin-Müşterilerimizin www.tunaelektronik.net sitesine vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

    * Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre tunaelektronik.net ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler tunaelektronik.net tarafından KESİNLİKLE görülmez ve kaydedilmez).

    * Müşterilerimizin sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

    * Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin tunaelektronik.net tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, tunaelektronik.net nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir.

    * Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan tunaelektronik.net sorumlu değildir.

    * Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda tunaelektronik.net ile anlaşmasına göre üçüncü sahıslara ait olanlar hariç tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları tunaelektronik.net a aittir.

    * Sitemizden satın alınan ürünler için ödeme yalnızca kredi kartıyla ve Sitemizde belirtilen diğer seçeneklerle yapılabilir.

    * tunaelektronik.net kullandığı ödeme yöntemleri altyapısında kredi kartı bilgileriniz tunaelektronik.net tarafından KESİNLİKLE kayıt altına alınmaz. En üst seviye güvenlik sertifikaları ile kişisel ve kart bilgileriniz korunmaktadır. Bilgileriniz 128-bit SSL yazılım ile şifrelenip transfer edilmektedir. Böylece üçüncü partiler tarafından bilgilerinize asla ulaşılamamaktadır.

    * Üye olurken parolanız hariç verdiğiniz bilgilere , info@tunaelektronik.net yönetimi ulaşabilir , güncelleyebilir. info@tunaelektronik.net haricinde başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. tunaelektronik.net sizin şifrelerinize ulaşamamakta olup şifrenizi kaybetmeniz durumunda sistemimiz şifremi unuttum linki aracılığı ile size mail yoluyla yeni şifre belirleme imkanı verecektir.

    * Ek bilgi almak istediğiniz konularda info@tunaelektronik.net e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
Ürün adı
0,00
TL
Adet
Ara Toplam :
0 TL
Genel Toplam :
0 TL
Biz